Godziny przyjęć
Czynna w każdą środę miesiąca w godz. 12.00 – 16.00
Rejestracja
lek. spec. Agnieszka Gałązka
Prawo wykonywania zawodu uzyskała na Akademii Medycznej w Warszawie 10 grudnia 1994 r. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie, posiadającym od 21 kwietnia 2005 r. specjalizację w dziedzinie chorób wewnętrznych.
lek. spec. Mirosław Majewski
Prawo wykonywania zawodu uzyskał na Akademii Medycznej w Warszawie w 1991 r. Jest członkiem Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie. W latach 1991 – 1996 pracował jako pracownik naukowy w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii w Pracowni Biologii Molekularnej. W latach 1996 – 1998 pracował w Thomas Jefferson University Philadelpphia (USA) jako postdoctoral researcher na oddziale mikrobiologii i immunologii. W latach 1998 – 2001 pracował jako research scientist na University of Pansylvania Philadelphia (USA) a w latrach 2001 – 2003 pełnił funkcję asystenta profesora na University of Illinois at Chicago (USA). W okresie 2004 – 2009 pracował w Instytucie Hematologii i Transfuzjologii jako kierownik pracowni, a także w 2004 roku otworzył Indywidualną Praktykę Specjalistyczną „Genemed”, w której prowadzi do chwili obecnej konsultacje hematologiczne, z zakresu genetyki klinicznej, a także internistyczne. W latach 2009 – 2012 pracował na stanowisku asystenta na Oddziale Hematologii w Specjalistycznym Szpitalu Miejskim im. M. Kopernika w Toruniu oraz jako kierownik pracowni diagnostyki genetycznej w Zakładzie Genetyki przy Akademii Medycznej w Bydgoszczy.
prof. dr hab. n. med. Wojciech Naumnik
Członek Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku.
Dyplom lekarza uzyskał w 1996 roku.
Posiada specjalizację II stopnia w dziedzinie alergologii, chorób płuc i chorób wewnętrznych. Habilituje się w 2010 roku – praca „Angiogeneza raka płuca, immunologia chorób płuc,
biologia molekularna.”
Od 2004 roku pracuje jako adiunkt w Klinice Chorób Płuc i Gruźlicy, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Od 2007 roku jest konsultantem z zakresu pulmonologii i stałym współpracownikiem Kliniki Alergologii UMB.
Od 2012 roku pracuje w poradni pulmunologicznej i alergologicznej w Uniwersyteckim
Szpitalu Klinicznym w Białymstoku oraz zostaje edukatorem z zakresu przewlekłej obturacyjnej choroby płuc na terenie Polski północnej.
Absolwent szkoleń na European Respiratory Society i Universitätsklinikum Essen, InnereKlinik und Poliklinik; grant “Alfred Krupp von Bohlen and Halbach Stiftung”.
25 października 2019 roku Postanowieniem Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej uzyskuje tytuł Profesora nauk medycznych i nauk o zdrowiu.